GermanPolishEnglish

☀️⭐SENIORKA POSZUKUJE TOWARZYSKIEJ OPIEKUNKI⭐☀️

🏣 KOD POCZTOWY: 50259 Pulheim

START: OD ZARAZ!!!

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! 🩷DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!🩷

🩷🌸 SENIORKA: Pani Christel, 90 lat, 43kg, 142cm

Poszukujemy Opiekunki do sympatycznej Seniorki. U Pani Christel zdiagnozowano początki demencji. Choruje również na cukrzycę, choroby serca oraz osteoporozę. Porusza się przy pomocy Rollatora, który zapewnia jej niezbędną stabilność. Bardzo dużo czasu spędza w łóżku. Korzysta z wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia całe noce!🛌

Potrzebna jest tu Opiekunka, która spędzi czas z Seniorką, będzie Ją asekurować przy poruszaniu się i pomoże wykonywać podstawowe czynności związane z dbaniem o mieszkanie i gotowaniem, czy też wsparciem przy podstawowej higienie podopiecznej.

Seniorka mieszka samotnie w przestronnym domku w małym urokliwym miasteczku🏠

🌺Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój z podłączeniem do Internetu !! 🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *