GermanPolishEnglish

✨👴🏻SENIOR Z PARKINSONEM POSZUKUJE SYMPATYCZNEJ OPIEKUNKI👴🏻✨

🏣 KOD POCZTOWY: 91052 Erlangen

START: 01.07.2024r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🤎👴SENIOR: Pan Dieter, 90 lat, 60kg, 175cm

Poszukujemy empatycznej opiekunki, która chciałaby sprawić, że każdy dzień Starszego Pana będzie pełen uśmiechu i radości! Senior cierpi na chorobę Parkinsona, cierpi również na astme oraz zdiagnozowano u niego początki demencji. Porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast na dłuższe dystanse wybiera wózek. Jest osobą bardzo samodzielną. PRZESYPIA CAŁE NOCE!🛌😴

Senior potrzebuje wskazówki w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Panu w drobnych pracach domowych.

Pan Dieter mieszka samotnie w przestronnym domku w cichej uliczce urokliwego miasta.🌳🌷

🎀Dla Opiekunki zapewniony jest pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *