GermanPolishEnglish

✨SENIOR POSZUKUJE OPIEKUNA Z PRAWEM JAZDY✨

🏣 KOD POCZTOWY: 65520 Bad Camberg

START: 24.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!!

🚘WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto dostępne na miejscu.

👴SENIOR: Pan Birka, 90 lat, 85kg, 170cm

Poszukujemy rozmownego Opiekuna do sympatycznego Starszego Pana. U Seniora zdiagnozowano początki demencji. Podopieczny porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast na dłuższe dystanse wybiera wózek. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Ze względu na pogarszający się słuch, korzysta z pomocy aparatu słuchowego. Pan Birka bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie pomagać w utrzymaniu higieny osobistej . Potrzebuje motywacji, aby utrzymać rytm dnia i nocy.😴

Senior pasjonuje się muzyką i ceni bliskość natury.🌸🌼

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itp. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pan Birka mieszka wraz z żoną w przestronnym domu z ogrodem, w małej, urokliwej wsi 🏡

W pobliżu mieszka rodzina Seniora, która dba o zakupy 🛒

Dla Opiekuna zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA !!!📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *