GermanPolishEnglish

❗🐣 SAMOTNA SENIORKA 🐣 BEZ TRANSFERU 🐣 BEZ NOCEK 🐣 BONUS ŚWIĄTECZNY + 300 EURO 🥳❗

🏣 KOD POCZTOWY: 37574 Einbeck

START: 12.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne

💖 SENIORKA: Pani Sigrid, 97lat, 62kg, 162cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Sigrid. Seniorka jest po Udarze, cierpi również z powodu problemów z sercem. Ze względu na wiek, nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Po domu porusza się przy pomocy Laski lub Rollatora. W dłuższe dystanse na świeżym powietrzu preferuje zabierać wózek, jest to bardziej komfortowe i mniej męczące dla Pani. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Pani stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia noce!!!

Seniorka potrzebuje lekkiego wsparcia i motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, itp.

Opiekunka powinna także pomóc w drobnych pracach porządkowych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wizyty lekarskie, itd.

Ponadto, Pani Sigrid uwielbia czytać, pracować w ogrodzie i mieć kontakt z rodziną.

Seniorka mieszka samotnie w domu z ogrodem, przy cichej, bocznej uliczce w małym miasteczku,

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *