GermanPolishEnglish

❗ BERLIN !!! POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO MIŁEGO SENIORA ❗

🏣 KOD POCZTOWY: 12623 Berlin

START: 26.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIOR: Pan Peter, 79lat, 73kg, 175cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Petera. Senior zmaga się głównie z problemami związanymi z upadkiem ze schodów. W chwili obecnej przemieszcza się tylko przy pomocy wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer. Czasem ma problemy z wysłowieniem się. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!

Do tej pory Panem zajmowała się żona, jednak ta uległa wypadkowi i złamała rękę, co uniemożliwia dalszą opiekę nad mężem.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pan Peter jest osobą bardzo kulturalną, bardzo lubi grać w szachy. Jest też zwolennikiem czytania pięknych powieści.

🎀Senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *