GermanPolishEnglish

❗ MEGA OFERTA DLA OPIEKUNA-MĘŻCZYZNY ❗

🏣 KOD POCZTOWY: 88175 Scheidegg

START: 22.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIOR: Pan Wolfgang, 88 lat, 57kg, 180cm

Dla Pana Wolfganga poszukujemy Opiekuna-Mężczyzny.

Senior jest osobą chorującą na astmę. Jak na swój wiek jest bardzo samodzielny. Obecnie sam korzysta z codziennej higieny osobistej, jednak niekiedy trzeba go wesprzeć. W domu i na krótkich dystansach porusza się samodzielnie, natomiast dłuższe spacery na świeżym powietrzu wymagają użycia wózka elektrycznego, ponieważ są zbyt wyczerpujące. Podopieczny pobiera tlen, również w porach nocnych.

Pan Wolfgang jest bardzo ciepły i pogodny, uwielbia spacery i przebywanie na świeżym powietrzu.

Senior potrzebuje Opiekuna, który będzie Go wspierał, a nie wyręczał w codziennych czynnościach osobistych. Opiekun powinien również wspomóc Starszego Pana w prostych pracach gospodarczych.

Rodzina mieszka bardzo daleko, co jest powodem rzadkich wizyt, bo tylko 2 razy do roku.

🎈Wspaniałe warunki mieszkaniowe ! Senior mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, gdzie na piętrze Opiekun ma do dyspozycji własne mieszkanie z kuchnią i łazienką.🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *