GermanPolishEnglish

❗ OFERTA BEZ JĘZYKA / KONSTANCJA/ JEZIORO BODEŃSKIE 💦

 🏡 KOD POCZTOWY: 78467 Konstancja

 ⏰ START: 19.02.2024 r.  BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!!

💰 WYNAGRODZENIE: 1400 Euro Netto

💖 SENIORKA: Pani Karolina, 80lat, 45kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Karoliny. Seniorka jest osobą leżacą, wszelkie czynności wokół Pani wykonuje się w obrębie przestrzeni łóżkowej. Pani Karolina jest po Udarze, ma paraliż lewej strony ciała. Używa wkładek higienicznych do bielizny.

💥NIE MA NOCNYCH ZMIAN !!

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani mieszka Samotnie blisko Jeziora Bodeńskiego, w malowniczej Konstancji.

💖Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój + wifi !!💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *