GermanPolishEnglish

❗ POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO STARSZEGO PANA ❗ HEIDELBERG ❗

🏣 KOD POCZTOWY: 691120 Heidelberg

START: 01.02.2024

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙SENIOR: Pan Martin, 84lata, 80kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pana Martina. Senior jest po zawale, cierpi na Parkinsona, początki Demencji i następstwa osłabienia starczego. Ma założony aparat słuchowy, nosi okulary. Bardzo dużo czynności wykonuje samodzielnie i zależy mu na jak największej niezależności, jednak rodzina ze względu na wiek Pana chciałaby, aby ktoś czuwał nad tym co robi. W łazience potrzebuje jedynie pomocy przy braniu prysznica. Nie jest też osobą nietrzymającą moczu. Czasami po prostu nie udaje mu się dotrzeć do toalety na czas, bo za wolno staje na nogach, dlatego używa wkładek higienicznych do bielizny. Pan jest osobą mobilną, porusza się korzystając z pomocy rollatora lub kuli. Przesypia całe noce !!

Jest bardzo spokojny i kulturalny. W szczególności potrzebuje towarzystwa, dzięki któremu będzie mógł swobodnie funkcjonować w trakcie wykonywania prostych czynności wokół siebie. Opiekunka powinna również pomagać w drobnych pracach gospodarczych, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie

Rodzina bardzo pomaga. Robią duże zakupy oraz przejmują wizyty lekarskie.

Senior mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV i dostępem do internetu ! ! !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *