GermanPolishEnglish

❗OD ZARAZ❗🎀👵🏻SAMOTNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI👵🏻🎀

🏣 KOD POCZTOWY: 30657 Hannover

START: OD ZARAZ !!!

WYNAGRODZENIE: 1500 EURO NETTO !! PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!

🎀👵 SENIORKA: Pani Ingrid, 86 lat, 55kg, 160cm

Poszukujemy serdecznej Opiekunki do Pani Ingrid. U Seniorki zdiagnozowano początki demencji. Porusza się przy pomocy Rollatora, który zapenia jej stabilność. Bardzo dobrze współpracuje z fizjoterapeutą, który przychodzi dwa razy w tygodniu. Podopieczna potrzebuje motywacji, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

Seniorka potrzebuje wsparcia i motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, ubieranie/rozbieranie, itp.

Opiekunka powinna także pomóc w drobnych pracach porządkowych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, itd.

Pani Ingrid uwielbia krótkie spacery, czytanie oraz oglądanie telewizji. 🚶‍♀️📚📺

🎀Seniorka mieszka samotnie w przytulnym domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekunki przewidziane jest małe mieszkanie na poddaszu, zapewniające prywatność i komfort. 🏡

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *