GermanPolishEnglish

❗ZLECENIE OD ZARAZ❗ SAMOTNA SENIORKA❗ AACHEN ❗

🏠 KOD POCZTOWY: 56062 Aachen

🛫 STRART: 22.01.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! Dobry język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Katrin, 92lata, 50kg, 157cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pani Katrin. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pani zmaga się także z niewydolnością serca oraz z arytmią serca. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Wychodząc na dłuższy spacer, używany jest wózek , ponieważ jest to mniej wyczerpujące dla Seniorki. Pani stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!

Pani Katrin jest bardzo towarzyską i pogodną osobą, chętnie i aktywnie uczestniczy w rozmowach.

Seniorka potrzebuje towarzystwa i przede wszystkim pomocy podczas wykonywania prostych czynności codziennych, takich jak, dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie posiłków, itp. Opiekunka powinna również zadbać o drobne prace gospodarcze w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

💕 Dla Opiekunki jest zagwarantowany własny pokój + wifi 💕

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *