GermanPolishEnglish

❤️🌹SAMOTNY SENIOR POSZUKUJE OPIEKUNKI🌹❤️SUPER WARUNKI MIESZKANIOWE❤️

🏣 KOD POCZTOWY: 27472 Cuxhaven

START: 09.05.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto z automatyczną skrzynią biegów dostępne na miejscu

❤️ SENIOR: Pan Detmar, 79 lat, 80kg, 175cm

Poszukujemy sympatycznej Opiekunki do Starszego Pana. U Seniora zdiagnozowano początki demencji, cierpi również na cukrzycę. Mimo trudności, jest bardzo miły i sympatyczny!😊. Pan Detmar jest osobą mobilną, natomiast czasem potrzebuje pomocnej dłoni podczas poruszania się. PRZESYPIA CAŁE NOCE !!!😴

Senior potrzebuje wsparcia i motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, ubieranie/rozbieranie, itp.

Opiekunka powinna także pomóc w drobnych pracach porządkowych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w zasięgu spaceru, itd.

🎀Senior mieszka samotnie w przestronnym domku, gdzie dla Opiekunki przewidziane jest własne, przytulne mieszkanie!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *