GermanPolishEnglish

❤️‍🔥POSZUKUJEMY OPIEKUNA DO SENIORA❤️‍🔥

🏠 KOD POCZTOWY: 48317 Drensteinfurt

START: 15.07.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

👨‍🦳SENIOR: Pan Hermann, 89lat, 68kg, 170cm

Poszukujemy Opiekuna do Starszego, kulturalnego Seniora. Pan Hermann cierpi na cukrzycę, niewydolność serca oraz zdiagnozowano u Niego początki Demencji. Mężczyzna jest bardzo osłabiony – większość dnia przesypia. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Do poruszania się korzysta z pomocy Rollatora. Korzysta z pomocy aparatu słuchowego. Przesypia całe noce!😴

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

🌷 Pan Hermann mieszka wraz z żoną w przestronnym domu, gdzie dla opiekuna zapewniony jest własny pokój z TV + WIFI📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *