GermanPolishEnglish

❤️OD ZARAZ❤️SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI!❤️

🏣 KOD POCZTOWY: 66877 Ramstein-Miesenbach

START: OD ZARAZ❤️

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🎀👵 SENIORKA: Pani Marianne, 91 lat, 80kg, 177cm

Poszukujemy empatycznej Opiekunki do Pani Marianne. Seniorka cierpi na choroby serca. Ze względu na swój stan porusza się na wózku. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie dbać o higienę Seniorki. Ma założony cewnik. Potrzebuje motywacji, aby utrzymać rytm dnia i nocy !!! 😴

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Marianne mieszka wraz z mężem w przestronnym domku w małym miasteczku🏠🌺

🎀Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *