GermanPolishEnglish

⭐ POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO KULTURALNEJ SENIORKI⭐

🏣 KOD POCZTOWY: 95447 Bayreuth

START: 05.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Erika, 80lat, 50kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Eriki. Seniorka cierpi na Parkinsona. Jest po Udarze. Większość czynności wykonuje samodzielnie, czasem potrzebuje wskazówki, porady dotyczącej konkretnego zadania. Porusza się również o własnych siłach. Niekiedy, w zależności od dnia korzysta z Rollatora. Używa wkładek higienicznych do bielizny. PRZESYPIA CAŁE NOCE !!!

Pani Erika potrzebuje wsparcia w podstawowych czynnościach życia codziennego, takich jak, dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również wspomóc Seniorkę w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w odległości spaceru, podawanie leków, itp.

Ulubionym zajęciem Starszej Pani jest gotowanie i pieczenie, Seniorka chciałaby móc aktywnie uczestniczyć w tych czynnościach.

Seniorka mieszka z mężem, który jest bardzo kulturalny i pomocny.

🌹Dla Opiekunki jest zapewniony w pełni wyposażony pokój + wifi !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *