GermanPolishEnglish

🌷🎀SYMPATYCZNE MAŁŻEŃSTWO POSZUKUJE OPIEKUNKI🎀🌷FRANKFURT🌷

🏣 KOD POCZTOWY: 60488 Frankfurt

START: 06.05.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!!

👴SENIOR: Pan Ludwig, 93 lata, 68kg, 175cm

Poszukujemy komunikatywnej Opiekunki do Pana Ludwiga. U Seniora zdiagnozowano astmę. Większość czasu spędza w łóżku, porusza się przy pomocy Rollatora. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie pomagać w utrzymaniu higieny osobistej. Potrzebuje motywacji, aby utrzymać rytm dnia i nocy.😴

Opiekun powinien pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, wizyty lekarskie, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pan Ludwig mieszka wraz z żoną w przestronnym domu na obrzeżach Frankfurtu.🌇🌞

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI !!!📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *