GermanPolishEnglish

🌸💕SAMOTNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI🌸💕

🏣 KOD POCZTOWY: 49525 Lengerich

START: 08.05.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Lina, 94 lata, 65kg, 167cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Liny. W związku z wiekiem, ma problemy z poruszaniem sie. Porusza się przy pomocy wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer. Bardzo dużo czasu spędza w łóżku. Pani bardzo dobrze współpracuje z Pielęgniarkami, które przychodzą regularnie dbać o higienę. Korzysta z wkładek higinicznych do bielizny. Przesypia całe noce!🛌

Potrzebna jest tu Opiekunka, która spędzi czas z Seniorką, będzie Ją asekurować przy poruszaniu się i pomoże wykonywać podstawowe czynności związane z dbaniem o mieszkanie i gotowaniem, czy też wsparciem przy podstawowej higienie podopiecznej.

Rodzina mieszka w pobliżu, oferują swoją pomoc przy cięższych zakupach

🌺Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój z podłączeniem do Internetu + WŁASNA ŁAZIENKA !! 🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *