GermanPolishEnglish

🌸 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI / 1 KM OD BREMY 🌸

🏣 KOD POCZTOWY: 28816 Stuhr

START:01.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Karin, 87lat, 49kg, 155cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Karin. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Zmaga sie również osteoporozą i artrozą stawów. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, na spacery preferuje zabierać wózek, ze względu na komfort i mniejsze zmęczenie. Nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!

Pani potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach życiowych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, wizyty lekarskie, itd… Opiekunka jest również potrzebna przy drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w zasięgu spaceru, itp.

Rodzina-synowie bardzo pomagają, wystarczy uzgodnić w jakich dziedzinach mają pomagać.

🌺Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój + wifi !!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *