GermanPolishEnglish

🌸SPOKOJNE MAŁŻEŃSTWO SZUKA OPIEKUNKI🌸

🏣 KOD POCZTOWY: 79585 Theres

START: 28.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY

💗 SENIORKA: Pani Adelinde, 90lat, 60kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Adelinde. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pani zmaga się również z Artrozą i Osteoporozą. Pogorszył sie Jej wzrok i słuch, dlatego nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. W dłuższe dystanse zabiera wózek, z uwagi na wygodę i brak zmęczenia. Seniorka stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!!

Ponadto, Pani Adelinde jest osobą bardzo kulturalną i towarzyską. Uwielbia gry planszowe, oglądanie telewizji i spacery na świeżym powietrzu.

Podopieczna potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, przyjmowanie pokarmu, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Seniorka mieszka z mężem, który jest w pełni zdrowy.

🌼DLA OPIEKUNKI WŁASNY W PEŁNI WYPOSAŻONY POKÓJ + WIFI !!🌼

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *