GermanPolishEnglish

🌹💟ZLECENIE DO SENIORKI PO UDARZE🌹💟 🌹ESSEN🌹

🏣 KOD POCZTOWY: 45276 Essen

START: 08.04.2024r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

👵🌹SENIORKA: Pani Ursula, 75lat, 70kg, 160cm

Poszukujemy przyjacielskiej Opiekunki do Pani Ursuli. Seniorka jest po Udarze, co spowodowało paraliż prawej strony ciała. Podopieczna cierpi na chorobę zwyrodnieniową stawów. Starsza Pani porusza się tylko przy pomocy wózka. Aktywnie powraca do wcześniejszego stanu poprzez ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Pani potrzebuje motywacji, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, wizyty lekarskie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

W pobliżu mieszka córka Pani Ursuli, która dba o większe zakupy!🛒

Seniorka mieszka samotnie w apartamencie, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + WIFI ❗📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *