GermanPolishEnglish

🌹 SUPER OFERTA Z WŁASNYM MIESZKANIEM DLA OPIEKUNKI 🌹

🏣 KOD POCZTOWY: 36103 Flieden

START: 27.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1850 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Heidemarie, 77lat, 62kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Heidemarie. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Starsza Pani jest po upadku wywołanym przez Udar. Od tamtej pory przebywa w szpitalu. Czasem ciężko jest Jej złożyć poprawne zdanie. Ze względu na pogarszający się słuch, używa aparatu słuchowego Porusza sie przy pomocy Rollatora lub wózka. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia noce!!

Podopieczna potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, przyjmowanie pokarmu, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Starsza Pani mieszka z mężem, który jest zdrowy.

🌺SUPER WARUNKI !!🌺

🌼DLA OPIEKUNKI WŁASNE MIESZKANIE + WIFI !!🌼

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *