GermanPolishEnglish

🌹POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ STARSZEJ PANI / PULHEIM !!!🌹

🏣 KOD POCZTOWY: 50259 Pulheim

START: od zaraz

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Renate, 79lat, 50kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Renate. Seniorka jest po Udarze, choruje także na cukrzyce. Zdiagnozowano u Niej początki Demencji. Po domu porusza się samodzielnie, natomiast w dłuższe dystanse zabiera Kulę lub Rollator. Jest to dla Niej bardziej komfortowe i mniej męczące. Sama korzysta z toalety. Nie ma nocek!

Seniorka stara sie być bardzo samodzielna, dlatego potrzebuje wsparcia / wskazówki w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Renate jest bardzo spokojną kobietą, lubiącą towarzystwo.

Opiekunka ma zagwarantowane przerwy!!

🎀Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z osobnym WC + wifi !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

2 thoughts on “🌹POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ STARSZEJ PANI / PULHEIM !!!🌹”

  1. Bylabym mocno zainteresowana, jezyk. Komunikatywny od 14 lat wyjeżdżam do opieki od 8 na zastępstwa, święta, czy wakacje. 50127 +/- 50 km.

    1. Witam serdecznie Pani Barbaro, bardzo proszę o przesłanie nr telefonu, oddzwonimy i opowiemy o szczegółach. Zapraszam też do kontaktu pod tymi nr:
      ☎️+48 664 774 561 Anita
      ☎️+48 600 875 116 Anna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *