GermanPolishEnglish

🌹SAMOTNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI🌹

🏣 KOD POCZTOWY: 24146 Elmschenhagen-Süd

START: 01.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Heidgard, 87lat, 80kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Heidgard. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pani cierpi również z powodu odleżyn. Obecnie przebywa w domu opieki, jako osoba leżąca, ale chciałaby mieć opiekę w domu.
Starsza Pani przesypia całe noce, używa wkładek higienicznych do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które pomagają w utrzymaniu higieny osobistej.

Seniorka potrzebuje pełnej mobilizacji, aby powrócić na wózek. Pomoc Opiekunki jest również niezbędna w drobnych pracach gospodarczych w domu, tj. prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Pani Heidgard mieszka samotnie w przestronnym domu jednorodzinnym z ogrodem. Okolica jest przepiękna, jest możliwość pieszych spacerów nad jezioro, możliwe są również wycieczki nad morze.

🎀Dla Opiekunki SUPER WARUNKI MIESZKANIOWE!!!🎀

🎀Własny w pełni wyposażony pokój + wifi + prywatna łazienka !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *