GermanPolishEnglish

🌺 ATRAKCYJNE ZLECENIE / SPOKOJNA I CICHA OKOLICA🌺🌺

🏣 KOD POCZTOWY: 69214 Eppelheim

START: 01.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Irene, 70lat, 65kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Irene. Seniorka jest po Udarze. Cierpi również na arytmię serca. Pani porusza się przy pomocy Rollatora. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą podawać leki. Przesypia całe noce!

Podopieczna jest osobą bardzo uprzejmą i miłą. Jest również spokojna i towarzyska, uwielbia spędzać czas z drugą osobą.

Pani potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach życiowych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd… Opiekunka jest również potrzebna przy drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w zasięgu spaceru, itp.

Seniorka mieszka z mężem, który jest bardzo pomocny.

Państwo mieszkają w przestronnym domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem. Okolica jest cicha i spokojna – małe miasteczko.

🌺Dla Opiekunki Super warunki mieszkalne ! Własny pokój z WIFI ! Własna łazienka !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *