GermanPolishEnglish

🌼💘POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI 🌼💘

🏠 KOD POCZTOWY: 67435 Neustadt an der Weinstraße

START: 06.05.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!!

🌼👵SENIORKA: Pani Marianne, 86 lat, 60kg, 160cm

Poszukujemy troskliwej Opiekunki do uroczej Starszej Pani. U Seniorki zdiagnozowano artrozę oraz nadciśnienie. Ze względu na wiek, Pani Marianne korzysta z pomocy Rollatora, który zapewnia jej stabilność. Nasza podopieczna potrzebuje osoby, która pokieruje Nią i podpowie w kwestiach związanych z podstawowymi czynnościami osobistymi. Seniorka bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie pomagać w utrzymaniu higieny osobistej. Przesypia całe noce!!!😴

Pani Marianne wciąż ma w sobie mnóstwo entuzjazmu i uśmiechu! 🌈 Uwielbia czytać książki oraz oglądać telewizję! 📺

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

W pobliżu mieszka rodzina Seniorki, która robi zakupy i zabiera Panią na wizyty lekarskie!🛒

🎀🌷 Seniorka mieszka w apartamencie znajdującym się na wsi🏡

Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + WIFI! 📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *