GermanPolishEnglish

🎀 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI 🎀

🏣 KOD POCZTOWY: 52428 Jülich

START: 02.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚗WYMAGANE PRAWO JAZDY🚗

💖 SENIORKA: Pani Helga, 89lat, 65kg, 158cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Helgi. Seniorka cierpi na astmę, artrozę, arytmię serca oraz reumatyzm. Starsza Pani przebywała w szpitalu na zapalenie płuc i była mobilna. Po powrocie potrzebuje wspomóc się Rollatorem lub kulą. Rodzina chciałaby, aby w pełni zmobilizować Seniorkę do stanu w jakim była przed szpitalem. W chwili obecnej używa wkładek higienicznych do bielizny.

Ponadto jest osobą bardzo spokojną i towarzyską. Uwielbia oglądać teleturnieje.

Córka odwiedza regularnie Seniorkę, dzięki czemu Opiekunka ma zapewniony czas wolny!

Podopieczna potrzebuje wsparcia podczas wykonywania czynności codziennych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/wstawanie, podawanie leków, itd. Pomoc Opiekunki jest również niezbędna podczas drobnych obowiązków domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie leków, robienie zakupów, itp.

Super warunki pracy dla Opiekunki!

🎀Własny pokój z TV + wifi + WŁASNA ŁAZIENKA !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *