GermanPolishEnglish

🎀ATRAKCYJNE ZLECENIE DO SENIORKI PO UDARZE 🎀

🏣 KOD POCZTOWY: 33014 Bad Driburg

START: 06.04.2024r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🎀SENIORKA: Pan Ilse, 85lat, 55kg, 157cm

Poszukujemy empatycznej opiekunki do Pani Ilse. Seniorka ma ograniczenia fizyczne spowodowane przebytym udarem. Porusza się przy pomocy Rollatora. Ze względu na wiek nosi okulary. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Kobieta bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które pomagają w utrzymaniu higieny osobistej. Pani Ilse potrzebuje motywacji, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

Seniorka potrzebuje wsparcia/wskazówki w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Pani w drobnych pracach domowych

Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem w cichej uliczce małego miasteczka🌳🌷

🎀Dla Opiekunki zapewniony jest pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *