GermanPolishEnglish

🎀OFERTA DO SAMOTNEJ SENIORKI🎀

🏣 KOD POCZTOWY: 74532 Ilshofen

START: 19.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Mama, 89lat, 80kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Mamy. Seniorka cierpi na artrozę. W chwili obecnej ma złamane ramię, przez co jest ograniczona ruchowo. Na ogół porusza się przy pomocy Rollatora, teraz, dopóki ręka nie będzie znów sprawna korzysta z wózka, ze względu na wygodę. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą zakładać i ściągać pończochy uciskowe. Starsza Pani nosi okulary. Nie ma inkontynencji. Przesypia noce!

Pani potrzebuje wsparcia, porady, nie wyręczania w codziennych czynnościach życiowych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie leków, itd… Opiekunka jest również potrzebna przy drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w zasięgu spaceru, itp. Seniorka zatrudnia pomoc sprzątającą, więc prace gospodarcze są na prawdę nie duże.

🌸Seniorka mieszka w pięknym mieście, dla Opiekunki jest zapewniony w pełni wyposażony pokój+ wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *