GermanPolishEnglish

🐣🐇SPOKOJNE MAŁŻEŃTWO POSZUKUJE OPIEKUNKI 💁‍♀️!! + BONUS 300 EURO 🐇🐣

🏡 KOD POCZTOWY: 97723 Oberthulba

🛫 START: 15.03.24 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !!! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI

🐣🐇PREMIA ŚWIĄTECZNA: 300 EURO !!!

Dla spokojnego małżeństwa poszukujemy Opiekunki.

💗 Seniorka: Pani Margarete, 68 lat, 100 kg,

Bardzo miła Starsza Pani w początkowym stadium Depresji. Cierpi z powodu nadwagi oraz ograniczeń fizycznych, skutkujących brakiem możliwości poruszania sie. Potrzebuje motywacji i aktywności, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

💙 Senior: Pan Karl, 69 lat, 70 kg

Spokojny Podopieczny, ma choroby związane głównie z osłabieniem starczym. Porusza się przy pomocy rollatora lub laski. Ma założony cewnik. Ubiera się i rozbiera samodzielnie. Przesypia całe noce.

________________________________________________________________________________________________________________

Oboje są w PRZEDSZKOLU DLA SENIORA dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek, od 8:00 do 16:00! Bardzo dobrze współpracują z pielęgniarką, która przychodzi zakładać i ściągać rajstopy uciskowe oraz podawać leki.

Państwo potrzebują pomocy przy czynnościach osobistych i codziennych, tj. pranie, sprzątanie, pyszne gotowanie 🍴 a także zakupy i sporadyczne wizyty lekarskie. Ważne są też wspólne zajęcia, regularne spacery, gry planszowe.

💖Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zagwarantowany jest własny pokój + TV + wifi ❕ 💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗ Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby ❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *