GermanPolishEnglish

🐣😍 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO KULTURALNEGO SENIORA 😍🐣 BLISKO BONN ❗❗

🏣 KOD POCZTOWY: 53506 Ahrbrück

START: 16.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙 SENIOR: Pan Klaus, 93lata, 90kg, 172cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Klausa. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji, czasem ciężko jest Mu ułożyć poprawne zdanie. Cierpi również z powodu Cukrzycy. Pogarsza Mu się słuch, toteż nosi aparat słuchowy. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Dłuższe dystanse na świeżym powietrzu wymagają zabrania wózka, przez wzgląd na komfort i wygodę dla Pana. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Budzi się w nocy 1-2razy, aby skorzystać z toalety.

W poniedziałki i środy w godzinach: 8:00-17:00 Pan Klaus uczęszcza do przedszkola dla Seniorów.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wstawanie, siadanie, itp. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Na miejscu są dwa koty 🐈🐱, którymi opiekuje się żona Pana Klausa.

🔱Dla Opiekuna zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🔱

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *