GermanPolishEnglish

🐶🎀ZLECENIE PO ŚWIĘTACH🎀🐶SPOKOJNE MAŁŻEŃTWO Z PIESKIEM POSZUKUJE OPIEKUNA!!🎀🐶

🏣 KOD POCZTOWY: 76227 Karlsruhe

START: 10.04.2024r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto dostępne na miejscu

💙 SENIOR: Pan Bernhard, 90lat, 58kg, 175cm

Poszukujemy Opiekuna do Pana Bernharda. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Ma ograniczenia fizyczne spowodowane przebytym udarem. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast na dłuższe dystanse wybiera wózek – jest to mniej męczące dla Seniora. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Senior potrzebuje pomocy i pełnej motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekun będzie również odpowiedzialny za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, itd.

Senior mieszka wraz z żoną i pieskiem w pięknym apartamencie 🐶🌳

💕Dla Opiekuna zapewniony jest pokój z TV + WIFI 💕

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *