GermanPolishEnglish

👩‍🦽POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO 13-LETNIEJ NIEPEŁNOSPRAWNEJ DZIEWCZYNKI ! !

🏠 KOD POCZTOWY: 73066 Uhingen

START: 23.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1850 EURO NETTO !! STOPIEŃ JĘZYKA: Dobry!

Jael,13 lat, 45 kg, 145 cm, jest Dzieckiem Niepełnosprawnym zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jest ograniczona w mowie, słuchu i wzroku. Karmiona jest przez sondę. Idąc do szkoły porusza sie przy pomocy chodzika, w domu woli raczkować.

Jael jest bardzo słodka i wesoła. Uwielbia towarzystwo drugiej osoby. Chętnie się bawi.

Dziewczynka potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, tj. higiena osobista, kąpiel, wstawanie, ubieranie sie/rozbieranie, spożywanie posiłków, itd. Dodatkowo, do zadań Opiekunki należeć będzie również prowadzenie Dziewczynki do szkoły i robienie zakupów w odległości spaceru. Rodzina chciałaby, by Opiekunka także utrzymywała częstość w pokoju Dziewczynki i swoim.

🎈Dla Opiekunki jest zapewniony pokój z dostępem do internetu + własna łązienka !!🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *