GermanPolishEnglish

👴💙SPOKOJNY SENIOR Z PARKINSONEM POSZUKUJE OPIEKUNKI👴💙

🏣 KOD POCZTOWY: 63069 OFFENBACH AM MAIN

START: 19.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto dostępne na miejscu

💙 SENIOR: Pan Andreas, 80 lat, 67kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Andreasa. Senior cierpi na Parkinsona oraz na zwyrodnienie plamki żółtej. Nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Porusza się przy pomocy Rollatora. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Pan korzysta z Opieki pielęgniarek, z którymi pracuje bez żadnych problemów.

Ze względu na mocno ograniczony wzrok potrzebuje pomocy przy higienie osobistej, przygotowaniu i podaniu posiłków i co jest bardzo ważne, Opiekunka musi podawać tabletki o określonych porach czasowych. Senior potrzebuje pomocy podczas ubierania się/rozbierania, wstawania, siadania, itp. Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój +WIFI !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *