GermanPolishEnglish

👴💚ZLECENIE DO KULTURALNEGO SENIORA 💚👴MAGDEBURG🌇

🏣 KOD POCZTOWY: 39118 Magdeburg

START: 09.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto dostępne na miejscu

💚👴 SENIOR: Pan Georg, 89lata, 72kg, 167cm

Poszukujemy sympatycznej Opiekunki do Pana Georga. Senior cierpi głównie z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów. Zdiagnozowano u Niego również początki demencji. Starszy Pan jest osobą mobilną, do utrzymania równowagi korzysta z pomocy laski. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Pan Georg potrzebuje motywacji, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

Senior potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie.

Opiekun powinien również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, wizyty lekarskie, itd.

👴Pan Georg mieszka z żoną w przestronnym domu z ogrodem👴

❗🎀Dla Opiekunki zapewnione jest w pełni umeblowane WŁASNE MIESZKANIE🎀❗

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *