GermanPolishEnglish

👵🏠POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO LEŻĄCEJ SENIORKI 👵🏠 PO ŚWIĘTACH🎀

🏠 KOD POCZTOWY: 83727 Schliersee

START: 10.04.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI LUB JĘZYK ANGIELSKI!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto dostępne na miejscu

🤍👵SENIORKA: Pani Margarete, 68 lata, 70 kg, 170 cm

Poszukujemy troskliwej Opiekunki do uroczej Starszej Pani. Podopieczna cierpi na nowotwór. Ze względu na Swój stan Pani Margarete jest osobą leżącą. Wszystkie czynności związane z Seniorką wykonywane są w łóżku. Podopieczna stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Potrzebuje motywacji, aby dobrze utrzymać rytm dnia i nocy.

Mimo walki z nowotworem, wciąż ma w sobie entuzjazm i uśmiech! 🌈 Poszukujemy kogoś, kto zapewni jej wsparcie i troskę w tym trudnym czasie.🌷

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

🎀🌷 Seniorka mieszka wraz z mężem w przestronnym domu z pięknym ogrodem, gdzie dla opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA + GARDEROBA ❗❗❗🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *