GermanPolishEnglish

👵👴 SPOKOJNE MAŁŻEŃSTWO POSZUKUJE OPIEKUNKI 👵👴

🏣 KOD POCZTOWY: 46459 Rees

START: 15.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Gerda, 83lat, 60kg, 160cm

🚘WYMAGANE PRAWO JAZDY – dostępne auto na miejscu.

Poszukujemy Opiekunki do Pani Gerdy. Seniorka cierpi z powodu niewydolności nerek, zdiagnozowano u Niej początki Demencji, niekiedy ma problem w odnalezieniu się w czasie. Porusza się tylko przy pomocy wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Seniorka potrzebuje pomocy i pełnej motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp.

Opiekunka powinna także pomóc w drobnych pracach porządkowych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Seniorka mieszka wraz z mężem, który jest w pełni zdrowy, w domu jednorodzinnym na wsi 🏠

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *