GermanPolishEnglish

👵💜ATRAKCYJNE ZLECENIE DO SAMOTNEJ SENIORKI💜👵

🏣 KOD POCZTOWY: 94330 Salching

START: OD ZARAZ !!!

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💸PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne

💜SENIORKA: Pani Maria, 89 lat, 70kg, 170cm

Poszukujemy empatycznej Opiekunki do Samotnej Pani Marii. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji, niekiedy ma problem w odnalezieniu się w czasie. Jak na swój wiek jest osobą bardzo samodzielną. Podstawowe czynności wokół siebie wykonuje sama. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą regularnie podawać leki. Porusza się przy pomocy Rollatora. Pani stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!!

Seniorka potrzebuje wsparcia/wskazówki w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Pani w drobnych pracach domowych.

Ponadto, Pani jest bardzo towarzyska. Ceni sobie czas spędzony na świeżym powietrzu, szczególnie wśród zieleni. 🌲🌸

Seniorka mieszka samotnie w pięknym domu na wsi 🏠🌳

🎀 Dla Opiekuna zapewniony jest pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *