GermanPolishEnglish

💓💫ATRAKCYJNE ZLECENIE DO SENIORKI PO UDARZE 💫💓

🏣 KOD POCZTOWY: 31162 Heinde

START: 02.04.2024r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY – auto dostępne na miejscu

🎀SENIORKA: Pan Susanne, 88 lat, 60kg, 165cm

Poszukujemy empatycznej opiekunki, która chciałaby sprawić, że każdy dzień Pani Susanne będzie pełen uśmiechu i radości! Seniorka jest po Udarze, co spowodowało częściowy paraliż prawej strony ciała. Podopieczna bardzo dużo czasu spędza w łóżku. Porusza się przy pomocy wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer. Ceni sobie czas spędzony na świeżym powietrzu! Ma założony cewnik, za którego pielęgnacje odpowiada rodzina.

Seniorka potrzebuje pełnego wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Pani w drobnych pracach domowych

Seniorka mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym na wsi🌳🌷Niedaleko mieszka rodzina, która robi większe zakupy 🛒🌷

🎀Dla Opiekunki zapewniony jest pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *