GermanPolishEnglish

💕EXTRA ZLECENIE OD LUTEGO DO STARSZEJ PANI💕

🏠 KOD POCZTOWY: 35745 Herborn

🛫 STRART: 02.02.2024

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! Dobry język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Ingrid, 74lata, 65kg, 173cm

Poszukujemy miłej Opiekunki do Starszej Pani. Seniorka cierpi na niewydolność serca, jest po przeszczepie nerki. Starsza Pani używa wkładek higienicznych do bielizny. Po domu porusza się korzystając z pomocy Rollatora. Dłuższe dystanse, na świeżym powietrzu, wymagają użycia wózka, ponieważ są zbyt wyczerpujące. W obecnej chwili ma ranę na nodze, w związku z czym jest lekko osłabiona. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi zakładać i ściągać rajstopy uciskowe. Pani budzi się w nocy 1/2 razy, by skorzystać z toalety.

Pani Ingrid potrzebuje wsparcia w wykonywaniu prostych czynności codziennych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, podawanie posiłków, itd. Opiekunka powinna również wspomóc Panią w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, itp.

Rodzina odwiedza Podopieczną oferując swoją pomoc we wszystkich dziedzinach, dzięki czemu Opiekunka jest odciążona.

Seniorka mieszka w pięknym domu w mieście, w pobliżu sklepów

Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *