GermanPolishEnglish

💕POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO PANI ZE STWARDNIENIEM ROZSIANYM💕

🏣 KOD POCZTOWY: 48157 Münster

START: 15.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Clara, 77lata, 110kg, 168cm

Dla podopiecznej, Pani Clary, poszukujemy miłej i spokojnej Opiekunki. U Seniorki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Pani cierpi również na niewydolność serca. Nie jest już w stanie poruszać sie samodzielnie. Przenoszenie odbywa się za pomocą podnośnika, bez użycia siły, z łóżka na wózek inwalidzki i na odwrót, przy czym Starsza Pani aktywnie wspiera transfer. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia noce!

Pani Klara jest osobą bardzo ciepłą i pogodną. Mieszka z mężem, który bardzo pomaga w opiece nad żoną robiąc zakupy, gotując, pomagając w pracach typowo domowych.

Seniorka potrzebuje wsparcia podczas wykonywania czynności osobistych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka jest również niezbędna do pomocy przy drobnych pracach gospodarczych, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, podawanie leków.

💖Państwo mieszkają w pięknym przestronnym domu z ogrodem, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu + własna łazienka !! 💖 Posiadłość jest położona w mieście, w cichej dzielnicy – prawie jak na wsi 💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *