GermanPolishEnglish

💖 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI 👵💖

🏣 KOD POCZTOWY: 61231 Bad Nauheim

START: 01.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💖 SENIORKA: Pani Barbara, 87lata, 48kg, 171cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Barbary. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Zmaga się również z niewydolnością serca. Ma ograniczenia fizyczne spowodowane przebytym urazem kości udowej. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast na dłuższe dystanse wybiera wózek – jest to mniej męczące dla Seniorki. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Seniorka potrzebuje pomocy i pełnej motywacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc we wstawaniu, itp. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, itd.

Ponadto, Pani Barbara bardzo lubi rozwiązywać krzyżówki oraz oglądać telewizję!📺🎥

Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, niedaleko jest syn, który robi większe zakupy i zabiera Panią na wizyty lekarskie.🏥

🎀 Dla Opiekunki zapewniony jest pokój z TV + WIFI + WŁASNA ŁAZIENKA!! 🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *