GermanPolishEnglish

💖 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SPOKOJNEGO MAŁŻEŃSTWA 💖 + BONUS 300 EURO 🐇🐣

🏣 KOD POCZTOWY: 41334 Nettetal

START: 15.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💰PREMIA: 300 EURO !!! – za święta wielkanocne !!!! 🐇🐣

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY !!

💙 SENIOR: Pan Rainer, 88lat, 80kg, 182cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Rainera. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Pan cierpi również z powodu problemów związanych z sercem. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Dłuższe dystanse wymagają użycia wózka. Jest to rozwiązanie o wiele bardziej komfortowe dla Seniora. Pan stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce !!

Senior potrzebuje wsparcia i mobilizacji w wykonywaniu czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, pomoc przy wstawaniu, itp. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za drobne prace porządkowe w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Senior mieszka w przestronnym domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem. Posiadłość dzieli z małżonką, która nie jest już w stanie sama zajmować się mężem.

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + wifi + prywatna łazienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *