GermanPolishEnglish

💖 POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO STARSZEJ SAMOTNEJ PANI 💖

🏣 KOD POCZTOWY: 93128 Ragenstauf

START: 22.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Christa, 83lata, 60kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Samotnej Pani Christy. Seniorka cierpi z powodu Demencji. Czasem ma problemy z budowaniem prostych zdań. Ze względu na pogarszający sie wzrok, nosi okulary. Porusza się przy pomocy Rollatora lub (w zależności od dnia) kuli. Używa wkładek higienicznych do bielizny. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą zakładać i ściągać pończochy uciskowe Przesypia noce!

Seniorka jest osobą bardzo cichą i wycofaną. Najbardziej lubi kiedy wokół Niej panuje spokój.

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

💗 Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *