GermanPolishEnglish

💖 SPOKOJNA SAMOTNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI 🐣🐇💖 + 300 EURO ❗❗❗

🏣 KOD POCZTOWY: 82256 Fürstenfeldbruck

START: 15.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🐣🐇 PREMIA ŚWIĄTECZNA: 300 EURO !!!

💖 SENIORKA: Pani , 83lat, 50kg, 155cm

Poszukujemy Opiekunki do starszej, samotnej Pani. Cierpi z powodu problemów z sercem, a dokładniej z powodu Arytmii Serca. Ze względu na pogarszający się wzrok, nosi okulary. Porusza się przy pomocy wózka, ponieważ jest po amputacji obu nóg. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!! Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie i pomagać w utrzymaniu higieny osobistej Seniorki.

Seniorka potrzebuje dalszej motywacji i wsparcia w czynnościach życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie/rozbieranie, itp.

Opiekunka powinna także pomóc w drobnych pracach porządkowych w domu, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itd.

Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym.

🌺 Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój z TV + wifi + prywatna łazienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *