GermanPolishEnglish

💖 SUPER ZLECENIE DO SAMOTNEJ SENIORKI💖

🏣 KOD POCZTOWY: 97508 Grettstadt

START: 12.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚗WYMAGANE PRAWO JAZDY – DOSTĘPNY SAMOCHÓD

💙 SENIORKA: Pani Rolande, 82lata, 83kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Roland’y . Seniorka bardzo się odwodniła, przez co znalazła się w szpitalu. Ogólnie porusza sie przy pomocy Rollatora, jednak w chwili obecnej, po pobycie w szpitalu, jest bardzo osłabiona. Aktywnie powraca do wcześniejszego stanu poprzez ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce !!!

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Rolande mieszka samotnie w pięknym domu jednorodzinnym.

🔱Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + wifi !!!🔱

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *