GermanPolishEnglish

💖 ZLECENIE PO ŚWIĘTACH 💖 BEZ DŹWIGANIA 💖 BEZ NOCEK 💖

🏣 KOD POCZTOWY: 88630 Pfullendorf

START: 11.04.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘WYMAGANE PRAWO JAZDY

💗 SENIORKA: Pani Gerda, 89lat, 55kg, 162cm

Poszukujemy Opiekunki do Samotnej Pani Gerdy. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Porusza sie przy pomocy Rollatora. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Stara się wykonywać jak najwięcej czynności samodzielnie. Przesypia całe noce!!

Podopieczna potrzebuje przede wszystkim mobilizacji i wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, przyjmowanie pokarmu, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów w zasięgu spaceru, itp.

Pani jest osobą bardzo towarzyską, przyjaźnie nastawioną do otoczenia. Bardzo lubi spacery na świeżym powietrzu.

Pani Gerda mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki jest zapewniony własny w pełni wyposażony pokój + wifi + prywatna łazienka !!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *