GermanPolishEnglish

💖MIŁY SENIOR SZUKA NIEPALĄCEJ OPIEKUNKI💖 15 KM OD BREMY !!

🏣 KOD POCZTOWY: 28870 Fischerhude

START: 25.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1850 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIOR: Pan Wulf, 82lata, 77kg, 180cm

Poszukujemy niepalącej Opiekunki do Pana Wulfa. Senior cierpi z powodu Parkinsona. W ostatnim czasie zdiagnozowano u Niego początki Demencji. W domu porusza się przy pomocy Rollatora, w dłuższe dystanse zabiera wózek, jest to bardziej wygodne i mniej męczące dla Pana. Ze względu na pogarszający sie słuch używa aparatu słuchowego. Senior stosuje wkładki higieniczne do bielizny. PRZESYPIA CAŁE NOCE!

Ponadto, Senior jest osobą kulturalną, uwielbia grać w szachy.

Podopieczny potrzebuje wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, takich jak dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, przyjmowanie pokarmu, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Senior mieszka z żoną, w pełni mobilną. Rodzina zapewnia o codziennej przerwie dla Opiekunki.

🌼DLA OPIEKUNKI WŁASNE MIESZKANIE NA PODDASZU DOMU JEDNORODZINNEGO + 2 POKOJE Z WIFI + KUCHNIA + PRYWATNA ŁAZIENKA !!🌼

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *