GermanPolishEnglish

💖OPIEKUNKA Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM💖

🏣 KOD POCZTOWY: 88368 Bergatreute

START: 19.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1500 EURO NETTO !! JĘZYK RUMUŃSKI !!

💖 SENIORKA: Pani Edith, 65lat, 58kg, 169cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Edith. Seniorka cierpi na Parkinsona. Z powodu pogorszenia się wzroku, nosi okulary. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. Kiedy wybiera się na dłuższe spacery wybiera wózek ze względu na komfort i mniejsze zmęczenie. Używa wkładek higienicznych do bielizny.

Seniorka potrzebuje bardziej wsparcia i mobilizacji, nie wyręczania, w podstawowych czynnościach życiowych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna pomóc Starszej Pani w prowadzeniu domu, np. przy praniu, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, itp.

Rodzina bardzo pomaga w Opiece nad Panią. Dbają o ciężkie zakupy, organizują wizyty lekarskie, kompletują leki.

🌹Dla Opiekunki zapewniony jest własny w pełni wyposażony pokój + wifi!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *