GermanPolishEnglish

💖SAMOTNA MOBILNA SENIORKA / FRANFURT AM MAIN

🏣 KOD POCZTOWY: 60439 Frankfurt am Main

START: 04.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Marianne, 92lat, 64kg, 168cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Marianne. Seniorka zmaga się z problemami wieku starczego. Czasem ma problemy z pamięcią. Niekiedy zdarzają Jej się zachwiania ciała. Po domu porusza się samodzielnie, natomiast w dłuższe dystanse zabiera Rollator. Jest to dla Niej bardziej komfortowe i mniej męczące. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą podawać leki. Stosuje wkłądki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!!

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Pani Marienne uwielbia gry towarzyskie, w szczególności planszówki i gry karciane.

Rodzina jest bardzo blisko i wykazuje dużą chęć pomocy.

🎀Seniorka mieszka samotnie w apartamentowcu, przy cichej, bocznej uliczce, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!🎀

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *