GermanPolishEnglish

💖SAMOTNA SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI💖

🏣 KOD POCZTOWY: 89250 Senden

START: 01.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Ingeborg , 85lat, 95kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Ingeborg. Seniorka cierpi z powodu zwyrodnienia plamki żółtej. Na chwilę obecną już nie widzi, dlatego język jest bardzo ważny. Rodzina prosi, aby Opiekunka opowiadała Seniorce o czynnościach, które wykonuje, tak żeby Pani sie nie bała. Proszą również, aby motywować Panią w każdej możliwej dziedzinie życia. Pani porusza się samodzielnie lub przy pomocy Rollatora, w zależności od dnia.

Ponadto, Pani Ingeborg jest bardzo ciepłą i przyjaźnie nastawioną do życia osobą. Bardzo dobrze odnajduje się w towarzystwie.

Seniorka potrzebuje pomocy dosłownie we wszystkim, z powodu niemożności widzenia Pani jest uzależniona od Opiekunki. Potrzebna jest pomoc w wykonywaniu codziennych czynności życiowych oraz w pracach gospodarczych w domu.

Seniorka mieszka w pięknym domu z ogrodem, w pobliżu jeziora, gdzie latem śmiało można popływać 🏊‍♀️

💖Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + wifi + prywatna łazienka !!!💖

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *