GermanPolishEnglish

💖SENIORKA POSZUKUJE OPIEKUNKI💖BERLIN💖SIERPIEŃ

🏣 KOD POCZTOWY: 10715 Berlin

START: 01.08.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Jalal, 60lat, 95kg, 180cm

Poszukujemy Opiekunki do uroczej Starszej Pani. Seniorka choruje na chorobę przypominającą stwardnienie rozsiane. Zdiagnozowano u Niej również reumatyzm. Ze względu na pogarszający się wzrok, nosi okulary. Bardzo dużo czasu spędza w łóżku. Porusza się przy pomocy wózka, przy czym aktywnie wspiera transfer. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Przesypia całe noce!😴

Starsza Pani potrzebuje pełnego wsparcia w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wizyty lekarskie . Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój + wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN 💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *